ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

توجه
  • مجموعه ای انتخاب نشده است یا مجموعه انتخابی هیچ تصویری ندارد

استخر پرورش زالو

برای پرورش زالو روشهای مختلفی وجود دارد. استخر پرورش زالو می تواند سیمانی ، گلی و یا برزنتی باشد که در مقاله روشهای پرورش زالو
به طور کامل در

مورد آنها بحث شد و اما در این مقاله علاوه بر توضیحات کلی در مورد استخر پرورش زالو ویدئویی با در همین زمینه برای شما آماده کرده ایم.

شرایط استخر پرورش زالو

در هر روش پرورش زالو و ایجاد هر نوع استخر پرورش زالو باید به یک سری نکات کلی توجه داشته باشیم که مربوط به شرایط زندگی و محیط زندگی زالوها است. این نکات عبارتند از:

۱- دمای محل زندگی زالوها
زالوها جانورانی خونسرد هستند و بایستی دقت داشته باشیم که دمای آب و محل زندگی آنها نباید زیاد باشد که در این صورت به سرعت از بین می روند. استخر پرورش زالو نباید در معرض نور آفتاب باشد و باید در سایه قرار گیرد تا دمای بالایی نداشته باشد. باید برای محل پرورش زالو ها سایه بان ایجاد کنیم که هم در معرض نور آفتاب قرار نگیرند و هم از حمله پرندگان به استخر جلوگیری شود.

۲- عایق بندی دیواره استخر پرورش زالو
دیواره ها و کف استخر باید عایق بندی مناسبی داشته باشد. همچنین لوله های تخلیه آب نیز باید در دیواره های محل پرورش زالو تعبیه شوند. پس از آن برای جلوگیری از فرار زالوها باید توری های مناسبی در محل پرورش زالو تعبیه کنیم.

۳- ارتفاع استخر
برای ایجاد استخر پرورش زالو باید دقت داشت که ارتفاع استخر نباید بیشتر از ۷۵ سانتی متر و کمتر از ۵۰ سانتی متر باشد. بهتر است کف آنها را با گیاهان آبی پر کنیم که محلی مناسب براثی جفت گیری و پیله گذاری زالوها فراهم شود.

۴- تغذیه زالوها
برای تغذیه زالوها می توان تعدادی ماهی و یا حلزون و انواع کرم ها را داخل آب ریخت. جالب است بدانید که زالوها از بدن این جانداران و یا خون جانوران تغذیه می کنند.شرکت گیلان لیرو با سالها تجربه و سابقه ای درخشان در پرورش زالو ، خرید زالو و فروش زالو با برگزاری دوره های آموزش پرورش زالو درصدد راهنمایی به کسانی است که قصد راه اندازی شغل پرورش زالو را دارند. تمامی مباحث مطرح شده در این سایت از قبیل روشهای پرورش زالو و تغذیه زالو و تولید مثل و تکثیر زالو و … همگی به طور مفصل و تخصصی در دوره آموزش پرورش زالو در شرکت گیلان لیرو آموزش داده می شود.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

درباره گیلان لیرو

شرکت تعاونی تکثیر و پرورش زالوی طبی گیلان لیرو، در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به منظور رشد و اجرایی نمودن اهداف طب اسلامی، تاسیس گردید.این گروه از تعدادی افراد تحصیل کرده تشکیل شده است که با مطالعات گسترده در این حوزه و با بهره گیری از مشاوره و راهنمایی اساتید بزرگ طب اسلامی و سنتی، و همچنین گذراندن دوره های آموزشی قرنطینه، تکثیر و پرورش زالوی طبی، اقدام به تولید یکی از بهترین نژادهای زالوی طبی و تامین بخش عمده ای از نیاز بازار نموده است.

نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)